Opel Mokka 1.2 GS

Rijklaarprijs: € 32.995,- excl. btw

Kilometerstand: 250 km
Bouwjaar: 2023
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Wim van Schaik
Accountmanager regio Nijmegen

Specificaties van het voertuig

Kilometerstand
250 km
Bouwjaar
2023
Kleur
wit
Bekleding
Stof
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Carrosserie
SUV
Aantal deuren
5
Apk tot
28 juni 2027

Opties

Exterieur

  • 17 inch Lichtmetalen velgen in zwart
  • 18 inch Lichtmetalen velgen, in Tri Color
  • Iconic Green
  • Arctis White
  • buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • buitenspiegels verwarmbaar
  • centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Contrasterende dakkleur in zwart
  • dimlichten automatisch
  • Donker getinte ramen achter
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • regensensor

Infotainment

  • Apple Carplay/Android Auto
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • DAB ontvanger
  • multimedia scherm klein
  • radio
  • volledig digitaal instrumentenpaneel

Interieur & Comfort

  • electronic climate controle
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achteruitrijcamera
  • armsteun voor
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • cruise control
  • elektrische ramen voor en achter
  • hemelbekleding donker
  • lederen stuurwiel
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • sfeerverlichting

Veiligheid

  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Autonomous Emergency Braking
  • bandenspanningscontrolesysteem
  • bestuurdersairbag
  • bots waarschuwing systeem
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • hill hold functie
  • hoofd airbag(s) achter
  • hoofd airbag(s) voor
  • parkeersensor achter
  • passagiersairbag
  • rijstrooksensor met correctie
  • verkeersbord detectie
  • vermoeidheids herkenning
  • zij airbag(s) achter
  • zij airbag(s) voor

Overige

  • Multimedia Navi met 7” kleuren touchscreen
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • dodehoek detectie
  • DRIVER ASSISTANCE PAKKET
  • LED mistlampen
  • Multimedia Navi Pro met 10” kleuren touchscreen en 12" Pure Panel
  • multimedia scherm middel
  • parkeersensor voor

Proefrit of inruilvoorstel aanvragen voor de Opel Mokka 1.2 GS

Vul onderstaand formulier in om een proefrit of een persoonlijk inruilvoorstel aan te vragen voor de Opel Mokka 1.2 GS.

    Als de aanwezigheid van een bepaalde optie bepalend is voor de aankoop van deze auto, verzoeken wij u dit kenbaar te maken vóór de aankoop. Er kunnen namelijk géén rechten worden ontleend aan deze advertentie.
    *Al onze occasions worden rijklaar aangeboden, dit betekent dus geen extra afleverkosten, de prijs is rijklaar inclusief garantie, onderhoudsbeurt etc (tenzij anders vermeld).
    Mulders Autogroep staat al ruim 94 jaar voor kwaliteit en vertrouwen. In de afgelopen jaren is Mulders Autogroep uitgegroeid tot een begrip in de regio: een totaal mobiliteitsverlener met een enthousiast en professioneel team van medewerkers. De solide basis die de afgelopen decennia is gelegd biedt volop kansen voor verdere groei in de toekomst. We zijn trots op onze auto’s, onze medewerkers en ons bedrijf. Mulders Autogroep stelt de klant centraal en heeft een no-nonsense aanpak. Dit alles vormt een solide basis om het succes verder uit te bouwen. En dat merkt u als klant. Wij zijn u graag van dienst met de verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s van de merken Opel, Citroën en Peugeot. Uiteraard bent u ook voor het onderhoud en/of reparatie aan uw Opel, Citroën en Peugeot van harte welkom.
    Wij verwelkomen u graag op een van onze vestigingen in Tiel, Culemborg en Nijmegen.
     
    Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Mulders Autogroep niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.